Nowy autobusu marki Setra

Międzygminne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne SUBBUS Sp. z o.o. pragnie poinformować, że posiadana flota autobusów z dniem 2 czerwca br. wzbogaciła się o nowoczesny i luksusowy autobus turystyczny marki Setra S515HD, który już jest gotów realizować Państwa zlecenia w zakresie przewozu we wskazane nam miejsce w Polsce.

Wykonujemy przewozy krajowe takie jak kilkudniowe wycieczki zorganizowane dla firm i zakładów pracy oraz instytucji, wyjazdy uczniów na tzw. "zielone szkoły", wyjazdy konsolidacyjne i szkoleniowe, grupy pielgrzymkowe, przewozy regionalne (na basen, do Parku Krasnala) a także w ramach wolnych mocy wyjazdy okazjonalne na wesela, pikniki, festyny itp. dla osób prywatnych.

Autobus może zabrać na pokład 51 pasażerów.

Posiada na wyposażeniu przestronne kufry na bagaże, klimatyzowane wnętrze, toaletę z WC, lodówkę, system nagłośnienia oraz DVD.

Wyposażony jest w to co obecnie najważniejsze czyli w najnowocześniejsze, zachodnie systemy bezpieczeństwa jak np. radar zbliżeniowy, asystent pasa ruchu, aktywny tempomat, pasy bezpieczeństwa na wszystkich fotelach, itp.

W zakresie ochrony środowiska spełnia najwyższe światowe normy określone w EURO6.

W celu zapewnienia właściwej obsługi Pasażerów skierowaliśmy do jego kierowania najbardziej doświadczonych w tego typach przewozach kierowców.

 

Zapraszamy zatem do korzystania z przedstawionej oferty.

Informacje szczegółowe i wycena pod nr tel. 68 419 75 00 lub kom. 883 003 669.

 

Poniżej zdjęcia autobusu