E-BILET!!!

Szanowni Podróżni!

Od 1 lipca 2020r. jedynym nośnikiem biletów okresowych w MPK SUBBUS będzie E-Bilet, czyli bilet okresowy zapisany na karcie imiennej!

Biletów okresowych papierowych już nie będzie!!!

W dniach 4-5 marca 2020r. nastąpiło uruchomienie usługi E-BiletuOd tego dnia można kupić kartę Nowosolskiego subObszaru Funkcjonalnego.

 

Aby otrzymać kartę należy wypełnić wniosek o wydanie karty oraz dołączyć zdjęcie o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm. Można to zrobić na trzy sposoby:

1. Wypełnić go w Kasie Biletowej MPK SUBBUS, mieszczącej się na ul. Towarowej 1 w Nowej Soli.

2. Wydrukować i wypełnić załączony poniżej wniosek, po czym złożyć go w Kasie Biletowej.

3. Wypełnić go w formie elektronicznej (wraz z zeskanowanym zdjęciem), który znajdą Państwo TUTAJ.

Przy złożeniu wniosku i odbiorze karty należy okazać dokument potwierdzający tożsamość oraz ewentualne uprawnienia do korzystania z ulgi.

Przy złożeniu wniosku Karta będzie wydawana po uiszczeniu opłaty. Koszt wydania karty imiennej (na bilety okresowe i/lub elektroniczną portmonetkę) oraz kart na okaziciela (na elektroniczną portmonetkę) wynosi 10 PLN.

Można od razu w Kasie Biletowej kupić bilet okresowy (ceny biletów okresowych nie uległy zmianie) lub zasilić elektroniczną portmonetkę.

Minimalna kwota zasilenia konta elektronicznej portmonetki wynosi 10 PLN, a suma środków na niej zapisanych nie może przekraczać 300 PLN. Elektroniczna portmonetka jest wirtualnym „portfelem”, z którego pobierane są środki za zakup biletów jednorazowych przy użyciu Karty Nowosolskiego subObszaru Funkcjonalnego w autobusach MPK SUBBUS.

Po wydaniu karty, zasilenie elektronicznej portmonetki jak i zakup Biletu okresowego można również zrealizować po zalogowaniu się na stronie internetowej: ebilet.subbus.nowasol.pl (W pierwszej kolejności należy zarejestrować się na niej!).

 

W celu zapoznania się z funkcjonalnościami systemu E-Biletu w MPK SUBBUS zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów instruktażowych, które znajdą Państwo TUTAJ.

Zachęcamy również do zapoznania się także z ulotką informacyjną oraz Regulaminem biletu elektronicznego, które znajdują się poniżej.